ساخت رزومه شرکت استاندارد و حرفه‌‌ای با فرمت PDF

رزومه شرکت یا رزومه تجاری یکی از انواع رزومه‌ها است که توسط انواع شرکت‌‌های مهندسی، پیمانکاری، پخش و ... جهت ارائه اطلاعاتی از قبیل:  مشخصات موسسان، مدیران و کارمندان شرکت، زمینه‌های فعالیت، اهداف و دستاوردها، پروژه‌های موفق، افتخارات و جوایز و ... طراحی و برای اهداف خاصی به مشتریان، همکاران یا کارفرمایان ارائه می‌گردد.

رزومه شرکت از انواع رزومه‌هایی است که علاوه بر تک صفحه بودن، می‌تواند در چند صفحه به تفصیل نیز طراحی و ارائه شود.

لطفا دقت نمایید که رزومه شرکتی می‌تواند نقش آگهی تبلیغاتی شرکت شما را داشته باشد؛ پس باید در تنظیم آن دقت کنید.

 

طراحی رزومه شرکت به صورت اختصاصی

امروزه شرکت‌هایی وجود دارند که مراحل طراحی رزومه شرکت شما را بر عهده می‌گیرند. اکثر این شرکت‌ها به دلایل مختلف هزینه‌های بالایی را برای طراحی رزومه اخذ می‌کنند. اما امروز قصد معرفی وبسایتی را داریم که برای اولین بار خدمات طراحی رزومه شرکت یا رزومه تجاری را به صورت مجازی و از طریق وبسایت ارائه کرده است. بدین ترتیب مدیران شرکت‌ها با صرفه‌جویی در زمان و هزینه به آسانی، رزومه شرکت خود را طراحی خواهند کرد.

متخصصان وبسایت رزومه فارسی، طراحی صفر تا صد رزومه شرکت شما را با کمترین هزینه و بهترین کیفیت انجام خواهند داد. شما می‌توانید از طریق راه‌‌های ارتباطی ذکر شده در وبسایت رزومه فارسی با پشتیبانان متخصص این مجموعه در زمینه طراحی رزومه شرکت خود مشورت کرده، قالب‌های نمونه را دریافت کرده و پس از ارسال اطلاعات و مشخصات شرکتتان، سفارش خود را ثبت نمایید. خروجی نهایی ارائه شده به شما دو فایل ورد (Word) و پی دی اف (PDF) خواهد بود؛ که یکی قابل ویرایش و دیگری فقط قابلیت مشاهده و مطالعه خواهد داشت.

 

قالب رزومه شرکت و رزومه تجاری

با توجه به اینکه امنیت اطلاعات ارائه شده از سوی مدیران شرکت‌ها از اهمیت بالایی برخوردار است، وبسایت رزومه فارسی حفاظت از این اطلاعات را تضمین کرده و این مهم را در بخش قوانین و مقررات وبسایت هم درج کرده است. با این وجود، رزومه فارسی این امکان را در اختیار مدیران شرکت‌ها قرار داده است تا در صورتیکه به هر دلیل مایل به ارائه اطلاعات شرکت خود نیستند، بتوانند از طریق خرید قالب رزومه شرکت با هزینه بسیار پایین، طرحی آماده خریداری کرده و اطلاعات شرکت مورد نظر را خودشان با استفاده از نرم افزار آفیس ورد (Office Word) افزوده و یا ویرایش نموده و به صورت فایل PDF خروجی بگیرند.

جهت مشاهده قالب‌های رزومه شرکت کلیک کنید.

 

طراحی رزومه شرکت به زبان انگلیسی

علاوه بر تمام امکانات ذکر شده، شما قادر خواهید بود تا در صورت نیاز رزومه شرکتتان توسط مترجمان مجرب وبسایت رزومه فارسی ترجمه شده و به دو زبان فارسی و انگلیسی آماده شود.

جهت ورود به سایت ResumeFarsi.ir در این قسمت کلیک نمایید.

لطفا دیدگاه خود را بیان کنید